Skip to content

O mně

Ahoj, vítám tě na svém blogu, kde se snažím pravidelně psát a seznamovat své čtenáře s vlastním životem a hlavně s tím, jak jsem začal cestovat a poznávat okolní svět. Věřte nebo ne, ale cestování je skvělá věc, která Vás dokonale dokáže nabít pozitivní energií, kterou naše tělo tolik potřebuje.
Tento blog jsem založil hlavně z toho důvodu, abych své čtenáře a známé seznámil se svým životem, který aktuálně žiji. Začal jsem cestovat a to tak, že jsem se jednoho krásného dne rozhodl, že vyrazím. Ano, přesně takto to bylo a udělal jsem tu nejlepší věc v mém životě. Člověk najednou začne řešit úplně jiné a podstatnější věci, nežli jenom jestli i koupí nový notebook, telefon nebo snad auto.
Člověk v tuto chvíli přemýšlí kde se nejlépe ubytovat, jakým dopravním prostředkem cestovat a jak si celkově svoje putování co možná nejvíce zpříjemnit. Jedná se tedy o podstatné věci, které v každém případě dávají smysl, což je přesně to, co by se každý z nás měl naučit vnímat a určitým způsobem zakomponovat do svého života.
Svým způsobem jsem i hráč, který vsadil všechno co měl na jednu kartu. A následně jsem čekal, zda to vyjde, nebo nevyjde. Člověk, který se snaží a dělá pro danou věc všechno co může si dokáže svého cíle, což je pro každého z nás to nejlepší a hlavně motivující pro další zítřky.
Pokud tedy máte možnost cestovat, rozhodně doporučujeme tuto příležitost vzít všemi deseti a držet se ji jako klíště. Nemusíte mít žádný cíl, jen žít aktuální dobou a hlavně tím nejlepším možným způsobem. Při cestování se i živit poctivou prací a celkově si zpříjemňovat pobyt v cizí zemi.