Skip to content

Čerstvý vzduch pro delší život

Většina z nás, stejně jako já, bydlíme ve velkých městech, které jsou plné lidí, aut, firem a dalších věcí, které akorát bohužel znečišťují naše životní prostředí. Jde o to, že člověk by měl mít alespoň jednou za týden hezky dlouhou a zdravotní procházku, díky které si dokonale očistíte svoje tělo, ale také přijdete na úplně jiné myšlenky. Jedná se o dokonalou věc, kterou i já doporučuji Vám všem, jelikož se jedná opravdu o zdravotně prospěšnou věc, kterou by si měl rozhodně každý z Vás dopřát.

Je vědecky dokázáno, že čerstvý vzduch, který jde ovšem ruku v ruce se zdravým životním stylem a celkově zdravou stranou stravou jsou ty nejlepší věci, které podporují dlouhý a bezproblémový život. Tedy vysedávání po hospodách a barech Vám na délce Vašeho života bohužel moc nepřidá – ale naopak.

Zeptejte se tedy klidně i vy svého doktora, který Vám zcela jistě doporučí zdravotní procházky, které nebudou nikterak dlouhé, ale jde spíše o princip, který je v tom, že člověk bude chvilku na čerstvém vzduchu. Není tedy nic lepšího, což Vám opět poradí samotný doktor, nežli vzít třeba psa a několikrát denně se jít projít klidně i jenom několikrát okolo vašeho baráku.

Pokud potřebujete na malý nákup co supermarketu, který je kousek vzdálený od Vašeho bydliště, rozhodně se vydejte hezky pěšky, kdy opět budete na čerstvém vzduchu a celá procházka bude dokonale prospěšná vašemu tělu. Pokud si chcete zajistit delší život, rozhodně tomu pomůžete jednak zdravým životním stylem, ale také dlouhým pobytem na čerstvém vzduchu.

Vyjděte za město a užívejte si čerstvý vzduch

Pokud stejně jako já i vy dbáte na svůj zdravý životní styl, rozhodně doporučuji cestovat a to nejlépe do Asie. Tedy nemyslím do průmyslové Asie, která je plná nejrůznějších fabrik a společností, které produkují svoje výrobky do celého světa. Mám na mysli tu část Asie, kde se pěstuje rýže, kde se pěstuje čaj. Lidé nikam nespěchají, na všechno mají dost času a jejich životní styl je naprosto dokonalý.

V České republice každý bohužel někam spěchá, za něčím se žene a celkově se ženou za úspěchem, který je pomíjivý a bohužel to každý z nás přehání. Pokud máte třeba o víkendu dostatek času, doporučuji vyjít za město, užívat si přírodu a hezkou, klidnou a hlavně ničím nerušenou procházku. Není nad to si vypnout telefon a nebo ještě lépe si ho s sebou ani nebrat, což mnozí z nás hodně ocení.

Je vědecky doloženo, že aktivní život, který jde ruku v ruce se zdravým životním stylem a dostatkem čerstvého vzduchu prodlužuje Váš život o několik dní. Jedná se o studii podložené informace, které jsou v každém případě pravdivé a pokud se i vy chcete dožít požehnaného věku, doporučujeme si naordinovat několik hodin denně pobytu na čerstvém vzduchu.

Herni zakon (c) 2015